Özel Germiyan Bilge Koleji 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı satranç turnuvası. 28-29 Nisan 2017 tarihlerinde (7-8-9 yaş),(10-11 yaş),(12-13 yaş) kategorileri olmak üzere üç ayrı kategoride tamamlandı.
Kategorilerinde derceye giren sporcuların ödüllerini. Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Murat ARIK, Germiyan Bilge Koleji Kurucu Müdürü Kürşat YAVUZ,Ortaokul Müdürü Nusret BÜTÜNAY, İlkokul Müdürü İsmail KARATEPE, Kütahya Satranç İl Temsilcisi İbrahim OKURSOY, ellerinden aldılar
DERECEYE GİREN SPORCULAR
7-8-9 YAŞ KATEGORİSİ
1.Nehir Belinay ÖZDEMİR
2.Yusuf SOLMAZ
3.Kerem kürşat KÜRECİ
10-11 YAŞ KATEGORİSİ
1.Hakan KÖSEOĞLU
2.Abdullah Melih ÖZDEMİR
3.Hasan CEPE
12-13 YAŞ KATEGORİSİ
1.Ahmet Utku ÇIĞRI
2.Ali Batu ADA
3.Kerem Tahsin GÜVENLİ
Kütahya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü , Hisarcık Halk Eğitim Müdürllüğü , ve TSF İl Temsilciliği tarafından Organize edilen 1.Kademe yardımcı antrenörlük yetiştirme kursu , Kütahya Hisarcık İlçesinde 10-14 Mayıs 2017 tarihlerinde verilecektir.
Türkiye Satranç Federasyonu tarafından , Eğitim sorumlusu olarak Ömer GÖKÇE , Kurs yönetisi olarak İbrahim OKURSOY görevlendirilmişlerdir. Kursiyer adaylara kurs başlangıç günü eğitim dükümanı dagıtılacaktır. Kurs 10 mayıs 2017 çarşamba günü saat 10:00 da başlıyacaktır.
Bilgi almak için Kütahya TSF İl Temsilcisi: ibrahim OKURSOY TLF:0.530.7706543
Kurs belgeleri kurs günü toplanacaktır
İstenen belgeleri görmek için tıklayın:1.kademe_satran_ant.docx
Kursiyer iqim listesini Görmek Tıkla:HİSARCIK_HALK_EĞİTM_MERKEZ_MÜDÜRLÜĞÜ_SATRANÇ_ANTRENRL_BAVURU_LSTES.docx
22-23 NİSAN 2017 TARİHLERİNDE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ ŞENLİĞİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN SATRANÇ TURNUVASI. KÜTAHYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ YENİ SPOR SALONU SATRANÇ MERKEZİ VE GENÇİK MERKEZİNDEKİ SALONLARDA 231 SPORCUNUN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
6-7 YAŞ KATEGORİSİ,8-9-10 YAŞ KATEGORİSİ,11-12-13 YAŞ KATEGORİSİ OLARAK DÜZENLENEN SATRANÇ TURNUVASINDA DERECEYE GİREN MİNİK SPORCULAR, MADALYALARINI GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR ŞUBE MÜDÜRÜ V. MÜNEVVER KARABLUT,TSF İL TEMSİLCİSİ İBRAHİM OKURSOY,HAKEMLER,A.METİN ERHAN ,M.ALİ KARA,AHMET EMEKTAR, HASAN ALTAŞ,HURUZET ARAYAN.TARIK ŞANAL, HATİCE ÖZBÖLÜK,İSMAİL.TETİK VE VELİLERİN ELLERİNDEN ALDILAR.
6-7 YAŞ KATEGORİSİ DERECEYE GİREN SPORCULAR
1.YUSUF KEREM DOLGU
2.MUHAMMET YUSUF BÜYÜKTUFAN
3.İBRAHİM SALİH TALYURT
4.EMİR ARSLAN
8-9-10 YAŞ KATEGORİSİ DERECEYE GİREN SPORCULAR
1.YUSUF ENES ÇAKIR
2.KAAN KARAAĞAÇ
3.EMİRHAN SEMİZ
4.NEHİR BELİNAY ÖZDEMİR
11-12-13 YAŞ KATEGORİSİ DERECEYE GİREN SPORCULAR
1.ALP DOĞAN KURT
2.YİĞİT İBRAHİM KOCAMAN
3.HAKAN KÖSEOĞLU
4.ALİ BATU ADA
KUTLU OLSUN
TURNUVAYA KATILIM,
KATEGORİLERE BAKILMAKSIZIN KAYIT YAPTIRMA
SIRASINA GÖRE
İLK 200 KİŞİ İLE SINIRLIDIR
ÖRNEK VELİ İZİN BELGESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN:VELi_iZiN_BELGES.doc
TURNUVAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN: http://www.kutahya.tsf.org.tr/turnuva-kayt )
BİLGİ ALMAK İÇİN İBRAHİM OKURSOY: TELFON :0.530.7706543
ÖZEL GERMİYAN BİLGE KOLEJİ SATRANÇ YÖNERGESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN:öZEL_GERMiYAN_YöNERGE.doc